Bota

Tragjedi në Londër, gruaja shtatzënë vdes pasi hidhet para trenit

Një grua shtatzëne është hedhur para një treni në Britani duke e vrarë kështu veten, transmeton Gazeta Express.

Rasti po hetohet si qëllim për vrasje të fëmiut të saj të pa lindur.

Policia gjithashtu konfirmoi se gruaja ishte afër të 30-tave dhe në muajin e tetë të shtatzënisë

”Ne jemi lajmëruar rreth orës 7:14 se një grua është hedhur para trenit’’.

Identiteti i saj ende  nuk është bërë i ditur.

 ‘’Treni po udhëtonte nga Londra me shpejtësi të madhe kur gruaja u hodh para tij’’- bënë të ditur nga policia./Express/

 

Shpërndaje:
Loading...

Lajme të ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *