Sport

Nuk e keni vërejtur një detaj interesant të Maradonës në shortin e Kupës së Botës

  • Maradona kishte dy ora në duar në shortin e Kupës së Botës.

Është hedhur shorti për Botërorin “Rusia 2018”, ku në skenë si dhe në tribuna u paraqiten legjenda të mëdha të futbollit Botëror.

Një ndër ta ishte edhe Maradona, i cili gjatë tërheqjes së shortit, ka marrë vëmendjen e gjitha mediave botërore për një detaj shumë interesant.

Maradona kishte dy ora, një në dorën e majtë dhe një në atë të djathtë, kjo ka zgjuar kureshtjen e të gjithëve. /Gazeta Express/

 

Shpërndaje:
Loading...

Lajme të ngjashme