Sport

Majlinda Kelmendi operohet me sukses

  • ​Kelmendi është operuar me sukses pas disa shqetësimeve viteve të fundit që e kanë lënë jashtë në disa gara.

Xhudistja me famë botërore, kampionia olimpike, Majlinda Kelmendin, është operuar me shumë sukses gjatë ditës së premte.

Lajmin e ka dhënë trajneri i saj Driton Kuka përmes postimit në facebook.

“Majlinda sot pati një trajtim të vogël me sukses për problemin e Discus Hernia me Dr Igor Kocijançiq në Medicor Hospital në Izola!”, ka shkruar Kuka.

Kelmendi mbete sportistja me e suksesshme në Kosovë, me medaljen e saj të artë në Lojërat Olimpike në Rio dhe dhjetëra medalje të fituar. /Gazeta Express/

 

Shpërndaje:
Loading...

Lajme të ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *