Debate

Gani Geci: Shkumbin Mehmeti ka vite që ka kërkuar të dëshmojë, por edhe familjarë të viktimave nuk e dëgjuan!

Gani Geci

Ky person (Shkumbin Geci) më ka thirr disa herë në telefon dhe përmes vëllaut të tij ma ka dërguar një letër, nuk ma ka dhënë letrën, por veç me lexuar, por jo edhe ta kem letrën e kam ndal makinën para Prokredit Bankës në Dardani që të na kapin kamerat e bankës dhe i kam njoftuar organet e Hetuesisë për emrat që i kam lexuar aty.
Shkumbini më ka thënë thuaj Armend Zemajt let vjen mem vizituar në burg unë i tregoj krejt. Qysh atëherë i kam tregue, ky s’ka shkuar me vizituar kurrë. Zbulimi i vrasësve dhe frika që unë jam dëshmitar i prokurorisë ishin arsyet pse deshën të më vrasin në vitin 2014.
Vrasjen e Shokëve të mi me 19.10.2001 e ka kryer ky Grup, vrasësit ishin Agron Sylejmani dhe Ruzhdi Shaqiri dhe të tjerë urdhërdhënësit dhe parapaguesit e parave janë gjallë.

 

Shpërndaje:
Loading...

Lajme të ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *