Home Archive by category Showbiz

Showbiz

Showbiz

Meshazhi emocionues i Eni Çobanit

Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ‘’Shihemi në gjyq’’ ka emocionuar me një urim për djalin e saj të vetëm në 19 vjetorin  e tij të lindjes. Eni thotë se për të këto vite kanë kaluar sa hap e mbyll sot dhe se i biri […]
Fun

Gruaja ‘vizitoi planetin Mars në 1894 në kontaktin e parë me alienët dhe i bëri këto vizatime tronditëse’

Hélène Smith, nga Zvicra tha se vizitoi planetin e moshës 33 vjeçare në një seri vizionesh të habitshme. Ajo është një nga njerëzit e parë të regjistruar që ka ndërvepruar gjoja me qeniet jashtëtokësore. Helen shkoi në të ashtuquajturat “cikle marsian”, ku ajo u transportua në Planetin e Kuq Ajo madje tërhoqi skica nga qeniet […]
Lifestyle

Mësojeni urgjent tani! Femrat e martuara nuk e duan…

Gjithmonë e më tepër femrat po tundohen prej netëve pasionante, por terrorizohen ndaj mendimit për t’u divorcuar nga bashkëshortët e tyre. Studimet e fundit thonë se femrat që tradhtojnë partnerët e bëjnë për çështje seksi dhe nuk e mendojnë aspak divorcin prej tyre. Studimet thonë se universi femëror nuk e ëndërron më princin e kaltër […]
Showbiz

Aktori i njohur largohet nga ‘Dance With Me’ pas problemeve shëndetësore (VIDEO)

Mehdi Malkaj, aktori brilant i skenës dhe teatrit pësoi një lëndim në gju gjatë përgatitjes intensive të koreografive per Dance With Me. Ndërhyrja e menjëhershme e mjekëve nuk ishte e mjaftueshme që ai të rikuperohej plotësisht për të vazhduar garën për çmimin e madh. Ata vendosën që Malkaj duhej t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje kirurgjikale. Nga […]