Showbiz

Arta Bajrami pranë bashkëshortit në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO)

Këngëtarja Arta Bajrami dhe bashkëshorti i saj Xhemajl Sekiraqa po bëhen sërish prindër.

Dyshja janë duke pritur që të vijë në jeë fëmija i tyre i tretë ndërsa ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Arta e ka publikuar një foto në llogarinë  e saj në Instagram ku shihet bashkë me burrin e barku i saj në të cilin po e mban bebushin e ka zbukuruar akoma më shumë këngëtaren.
Image
Shpërndaje:
Loading...

Lajme të ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *