Lajme Nacionale

Analiza dhe Intervista

Bota

showbiz

Gruaja ‘vizitoi planetin Mars në 1894 në kontaktin e parë me alienët dhe i bëri këto vizatime tronditëse’

Hélène Smith, nga Zvicra tha se vizitoi planetin e moshës 33 vjeçare në një seri vizionesh të habitshme. Ajo është një nga njerëzit e parë të regjistruar

Tradhton të dashurën me një tjetër, ajo i hakmerret keq kur para syve të tij shfaqet babai i saj

Një vajzë ishte shumë e bindur që partneri i saj është i duhuri dhe kurrë nuk do ta tradhtonte me një tjetër. Dhe sa herë që prindërit dhe të afërmit i

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin

Mësojeni urgjent tani! Femrat e martuara nuk e duan…

Gjithmonë e më tepër femrat po tundohen prej netëve pasionante, por terrorizohen ndaj mendimit për t’u divorcuar nga bashkëshortët e tyre. Studimet e

Aktori i njohur largohet nga ‘Dance With Me’ pas problemeve shëndetësore (VIDEO)

Mehdi Malkaj, aktori brilant i skenës dhe teatrit pësoi një lëndim në gju gjatë përgatitjes intensive të koreografive per Dance With Me. Ndërhyrja e

Habit prostituta: Ja sa zgjat seksi me një mashkull të virgjër

Punonjësja e seksit Sarah Greenmore, ka folur për atë që ndodh brenda dyerve të një shtëpie publike. Sarah është nga Nevada, SHBA, dhe duke folur për

VIDEO e rrallë/ Ndodhi ajo që nuk kishte ndodhur asnjëherë, gruaja lind pa mitër

Një grua që kishte bërë transplantim të uterusit lindi, duke e bërë këtë procedurën e parë të suksesshme në SHBA. Nëna kishte lind pa mitër, por bëri një

Në këto 10 shtete këtë vit nuk do të shënohet 2018, por …

Çfarë viti është tani? Pyetja nuk është aq e thjeshtë sa mund të tingëllojë pasi gjithçka është relative. Njerëzit krijuan kalendarë për të matur rrjedhën

Rrezikoi jetën për të shpëtuar lepurin– por refuzoi të tregonte se pse e bëri këtë!

Disa pamje shokuese të cilat janë shpërndarë me të madhe në internet shihet një burrë duke rrezikuar jetën e tij, vetëm e vetëm për të shpëtuar një lepur,

Kosovari e gjen veten në foton e fëmijërisë së gruas së tij

Verona Koliqi dhe Mirand Buzaku zbuluan një rastësi interesante në një foto të bërë dhjetë vite më parë. Kushërira e Veronës i ka dërguar asaj një foto të