Lajme Nacionale

Kosova dhe Debate

Shqipëri

showbiz

Sonte ‘Brit Awards’, Dua po shkëlqen me këtë fustan

Sonte pritet të mbahet ‘Brit Awards’, një nga eventet më të mëdha të muzikës në Britani të Madhe. E në këtë event do të marrin pjesë edhe dy këngëtaret

80 vjeçari me super femër dhe habiten të gjithë…. (VIDEO)

Kjo video eshte qe do ta shihni eshte e rregulluar vetem qe ti çudisin njerezit ne qytet. Por ka raste edhe te verteta qe femrat e bukura dhe ne moshe te

Dua Lipa s’ka pasur ftesë zyrtare për Ditën e Pavarësisë

Dua Lipa nuk ka pasur ftesë zyrtare nga institucionet e vendit që të performojë në Prishtinë në Ditën e Pavarësisë. E për më tepër, as që është biseduar

Pse meshkujt vazhdimisht i tradhtojnë femrat e bukura?

Brad dhe Jen; Beyonce dhe Jay-Z; Victoria dhe David. Shumë herë ne kemi parë tradhti në mesin e të famshmëve duke pyetur “Pse ai, për hir të Zotit, do ta

Dua Lipa sulmon rëndë Rita Orën për paraqitjen e saj në Prishtinë?

Ditën e djeshme Dua Lipa kishte bllokuar të gjitha komentet në postimin që kishte bërë për të uruar Pavarësinë e Kosovës dhe kjo sepse shumica prej

Në Prizren shitet pica ‘Rita Ora’ (VIDEO)

Në Prizren dikush një restorant e pagëzoi Rita Ora. Gjithçka në të identifikohet me emrin e këngëtares me nam. Edhe muzika që dëgjohet në të është e vetëm

Anxhela Martini në shtrat me bashkëshortin miliarder, befason Bleona me komentin e saj

Bashkëshortja e miliarderit rumun, Angela Martini ndezi rrjetin me postimin e saj në ditën e të dashuruarve. Në shtrat me bashkëshortin e saj dhe

Xhensila shtatzënë? Këngëtarja flet për herë të parë (FOTO)

Pas dasmës madhështore të Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut tashmë flitet vetëm për “shtatzëninë” e këngëtares. Xhensila nuk është ende shtatzënë, por

Një në katër gra humb foshnjen, unë jam një prej tyre. Historia rrëqethëse e gruas

Kam humbur një fëmijë, jam 1 në 4. Burri dhe unë u përpoqëm dhe u përpoqëm të mbesim shtatzënë. Kur ishim në fund të suksesshëm, ishim të gëzuar. Ne u

Metro e Anglisë: Rita Ora perëndeshë në Kosovë

Metro.co.uk ka shkruar për koncertin e Rita Orës të mbajtur mbrëmë në Prishtinë për nder të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës dhe rrugëtimin në qytetin