Home Archive by category Showbiz

Showbiz

Showbiz

A e gjeni dot se sa vjeç është? (FOTO)

humë femra në moshë të mesme e kanë të vështirë të përballen me rrudhat dhe peshën. Por, këto nuk janë probleme për një 50-vjeçare nga Singapori, e cila ka një trup që do ia kishin zili edhe vajzat 20-vjeçare. Nëna e dy fëmijëve poston nëpër rrjetet sociale foto me bikini, duke treguar se 20 vite […]
Showbiz

Meshazhi emocionues i Eni Çobanit

Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ‘’Shihemi në gjyq’’ ka emocionuar me një urim për djalin e saj të vetëm në 19 vjetorin  e tij të lindjes. Eni thotë se për të këto vite kanë kaluar sa hap e mbyll sot dhe se i biri […]
Fun

Gruaja ‘vizitoi planetin Mars në 1894 në kontaktin e parë me alienët dhe i bëri këto vizatime tronditëse’

Hélène Smith, nga Zvicra tha se vizitoi planetin e moshës 33 vjeçare në një seri vizionesh të habitshme. Ajo është një nga njerëzit e parë të regjistruar që ka ndërvepruar gjoja me qeniet jashtëtokësore. Helen shkoi në të ashtuquajturat “cikle marsian”, ku ajo u transportua në Planetin e Kuq Ajo madje tërhoqi skica nga qeniet […]